Наша діяльність

«Добре Працюємо ми -надійну роботу маєте ви» – це гасло нашої компанії.

 

У 2014 році Сорокіна Олена створила кадрове агентство з працевлаштування у Польщі.

 

Метою створення нашої компанії є об’єднання наших зусиль з європейськими партнерами, створення партнерських взаємовигідних відносин спрямованих на розвиток господарської діяльності наших країн, економічного зростання, спільна робота спрямована на підтримку ефективного просування знань, інновації, культури створення партнерами нашої компанії прямих контактів і співробітництва між підприємствами, організаціями (незалежно від форм власності).

 

Довгий час польський ринок праці страждав від недостатньої кількості агентств які рекрутують іноземців, а поняття працівника з-за кордону асоціювалося з нелегальним працевлаштуванням.

 

Завдяки тому, що ми довіряли нашим працівникам, ми домоглися взаємної довіри, завдяки чому ми є одним з професійно діючих агентств працевлаштування іноземців. Сьогодні ми надаємо кадрові рішення для більшості секторів економіки, включаючи формальності пов’язані з обслуговуванням працівників і легалізацією їх перебування в Польщі і на території ЄС (дозвіл на роботу, карти перебування).

Зміни в польському законодавстві протягом декількох років вплинули на зростання інтересу до іноземним працівникам з Сходу. Ці зміни стали формально-правовими інструментами, які дають можливість реалізувати процес рекрутації на такому ж рівні як у випадку місцевих працівників. Досвід нашого агентства, співпраця з представниками на Україні, у Східній Європі та Азії є гарантією ефективних кадрових рішень, в основі яких лежать кваліфіковані працівники.

Основний плюс нашої компанії в тому, що ми знаємо наших людей, знаємо їхні проблеми, тому готові як ніхто лобіювати інтереси наших громадян перед польськими роботодавцями, тому, що наші громадяни як ніхто на пострадянському просторі працелюбні і професійні.

 

Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє! Слава Україні!

 

Агенція «СОНЦЕ»
(Ліцензія Мін. Соц.політікі АЕ№460907 від 27.10.2014г.)
Допоможемо знайти роботу в Польщі для фахівців таких професій:
– Муляри,
– Бетонщики,
– Арматурники,
– Опалубщики,
– Електрики,
– Монтажники металоконструкцій,
– Зварювальники,
– Токарі фрезерувальники ЧПУ,
– Механіки ЧПУ,
– Теслі,
– Водії електрокарів,
– Водії -дальнобойщика.
– Різноробочі,
– Складські роботи,
– Сезонні роботи.

Мета агенції – пошук гідної роботи рівної професіоналізму людини, забезпечити надійний потік фахівців в ті галузі економіки Польщі, де вони можуть найбільш краще розкрити свої здібності і отримати гідну оплату своєї праці.
У нас все вийде, звертайтеся, будемо раді вам допомогти.